Наш ліцей – Місце креативності та інновацій

Команда Funny Gesy учнів Рівненського ліцею №22 взяла участь у Міжнародній освітній програмі Destination Imagination та виборола ІІІ місце у Всеукраїнській Олімпіаді з креативності. Команда складалася із шести здобувачів освіти 7-А класу: Дороніної Анни, Івашкевич Христини, Демедюк Валерії, Мухи Вікторії, Салій Євгенії та Бесараби Василя. Тренерами команди були вчителі англійської мови – Муха Ольга та Степанов Назар. У процесі підготовки до Олімпіади команда працювала над вирішенням Командного Виклику Художнього напрямку. Завдання полягало у тому, аби створити варіації на відому історію. Також у ході проведення Олімпіади команда нашого ліцею взяла участь у конкурс «Миттєвий Виклик» та «Конкурс команд-близнюків». У останньому – командою — близнюком була команда дітей із міста Джакарта (Індонезія). Фіналом Олімпіади стало масштабне онлайн-дійство, де було високо оцінено працю кожної дитини-учасника Олімпіади, лунали слова вдячності для Тренерів Команд. Наш ліцей визнано Місцем креативності та інновацій 2023.