На Миколая казка оживає

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая, казкова пригода трапилася у бібліотеці-філії №10 за участю членів гуртка «Театрального мистецтва» ЗОШ№22 (керівник ГорпинюкО.М.). Глядачі побачили, які перешкоди долають Іграшки, влаштовані для них підступними Чортиками, щоб потрапити до діток, і стати подарунками на свято Миколая. Але, як і у всіх казках добро перемагає зло, так і у нашої історії щасливий кінець, на допомогу героям прийшла Пані Казка, її помічники-Світлячки та Ангелята. На завершення дійства з побажаннями та настановами до школярів звернувся Святий Миколай. Святкову атмосферу створили дівчатка-четвертокласниці, потішивши присутніх піснями: «Ах сніжок, як пушок», «Сніжними полями», «Іде Святий Миколай».