Небесні сини ми пишаємось вами

20 листопада учні 1-11 класів ЗОШ№22, напередодні Дня Гідності та Свободи, долучились до благодійної акції «Небесні сини — ми пишаємось вами!», організовану членами учнівського самоврядування. Діти на паперових долоньках написали щирі слова вдячності Героям, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Також учні висловили свої побажання та привітання Батьківщині, Героям АТО, учасникам революції Гідності. Паперові долоньки помістили на «Серце пам’яті».
Для збереження світлої пам’яті героїв Небесної Сотні та воїнів-захисників України учні запалили свічки.
А члени інформаційної комісії, маючи на меті: утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, підготували інформаційний буклет «Назустріч свободі».

Славим свою Україну, єдність її і Героїв її!