Новорічна композиція

12 грудня 2016 року Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провів міський етап традиційної щорічної Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».
Виставка зібрала 245 робіт з 29 загальноосвітніх навчальних закладів. Усі роботи дітей пропагували збереження деревних хвойних порід, символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства. Презентовані роботи були представлені за такими номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина, новорічний подарунок. Учні ЗОШ№22 теж взяли активну участь у виставці, найбільша кількість робіт була представлена за напрямом «Стилізована ялинка». Ялинки були різнилися за розмірами, технікою виконання та матеріалами.

Вітаємо переможців виставки-конкурсу «Новорічна композиція»:
ІІІ місце: Петренко Ірина (1-Б клас), Зінкевич Марина та Зінкевич Світлана (1-В клас), Фітяк Павло (1-Б клас), Грановська Христина (5-Г клас), Лясковець Христина (7-А клас), Стефанович Анастасія (7-А клас), Дзюбук Софія (9-В клас), Либак Роман (10-А клас), Скуміна Аліна (9-Б клас).
Також 12 грудня 2016 року було проведено міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». В ньому взяли участь 24 загальноосвітні навчальні заклади та МЦТУМ. На конкурсі були представлені: картини, ложки, іграшки, ляльки-мотанки, іграшки із ниток, соломи, обереги, в яких виявлявся національний характер та традиційність одночасно.

Вітаємо переможців виставки-конкурсу «Український сувенір»:
ІІ місце: Демчук Олександр (1-В клас), Яворська Єлизавета (1-Б клас)
ІІІ місце: Андрущишина Анна (10-А клас), Мельничук Яна (10-А клас), Лящук Анастасія (2-А клас)