Потурбуйсь і будуть жити

Вже 8 років поспіль учні ЗОШ№22 відвідують Рівненський приватний притулок для собак, який знаходиться вулиці Млинівській. Він створений у 2002 році за ініціативи Мамчур Аліси, і діє в рамках благодійного фонду «Надія». У цьому закладі на даний час знаходиться понад 90 собак. Підкидають сюди тварин частіше, ніж забирають. Тут чотирилапим мешканцям проводять вакцинацію, підліковують та годують.
Усі тваринки чекають на нових хазяїв та безтурботне життя. Учнівський комітет ТЕМП дякує всім, хто долучився до збору харчів для безпритульних тварин.