Прощавай, дитинство, золота пора

24 травня у ЗОШ№22 відбулося свято останнього дзвоника «Прощавай, дитинство, золота пора». Під маминими рушниками на останню лінійку дитинства пройшли учні 11-х класів. Батьківське благословення, напутні слова від директора школи, щирі та кумедні вітання від першокласників, запальний флеш-моб і ніжний вальс одинадцятикласників, і ось вже лунає останній переспів шкільного дзвінка, і учні, зі слізьми на очах, виконують пісню «Останній раз».
За давньою традицією учні зробили сонячне коло «Прощання з дитинством», та випустили в небо кульки, щоб ці хмаринки мрій піднімалися високо, до далеких вершин, які їм доведеться підкорити.
Випускники 2018-2019 н.р. прийняли спільне рішення започаткувати добру і важливу традицію — висаджувати деревця на Алеї випускників в день свята останнього дзвоника. То ж нехай зелені паростки майбутнього прикрашають територію закладу, милують око, радують серце, тішать душу.

Запис опубліковано в розділі Батькам, Інформація для всіх. Bookmark the permalink.