Пташиний ярмарок

14 листопад учні 6-х класів ЗОШ№22 взяли участь у загальноміській грі-змаганні «Пташиний ярмарок», яка проходила у Палаці дітей та молоді. Змагання складалися з таких завдань: «Зашифровані птахи», «Спостережливий натураліст», «Зимуючі птахи», і найголовніше — «Питання від ведучого», де він розповідав цікаві загадки у справі бьордінгу.
Також була проведена інтелектуальна руханка «Сови та ворони» — ведучий казав речення, яке було правильним або ні, а учасники хлопали в долоні, тупотіли ногами та крутилися навколо себе, якщо сумнівались у своїх відповідях.
Вітаємо членів команди ЗОШ№22: Радовинюк Анастасія, Овдійчук Марія, Грицак Тетяна, які серед 26 команд вибороли 2 місце.
Бажаємо подальших перемог!

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Конкурси. Bookmark the permalink.