Секрети творчості Шевченка

11 березня учні ЗОШ №22 вплели ще одну стрічку у вінок шани й пам’яті великого Кобзаря. «Секрети творчості Шевченка» — під такою назвою відбувся літературний батл між учнями 9-х класів, організований учителем української мови та літератури Овчарук М.В. Захід пройшов жваво й цікаво. Учні демонстрували чудові знання життя і творчості геніального митця. Програмою заходу було передбачено читання поезій та розуміння живописних полотен. Школярі вміло коментували періоди життя поета, виявили хороший рівень готовності до здачі ДПА з української літератури.
У результаті змагань перемогу здобули учні 9-А класу. А головне – це позитивні емоції, спілкування, дух суперництва, відкриття таємниць творчості Тараса Шевченка.
А подарунком для всіх присутніх була театральна постановка одного з найвизначніших творів Шевченка – поеми-містерії «Великий льох», яку підготували члени учнівського самоврядування, показавши завжди актуальне слово Кобзаря, котре зазвучало на сучасний лад.