Семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи у початковій школі

У закладі проведений міський семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи у початковій школі «Практичні аспекти формування природничих компетентностей у контексті реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти».
Мета: забезпечення єдності інтелектуального та емоційного сприйняття природи з практичною природоохоронною діяльністю. Заступники директорів з НВР шкіл міста переглянули перед початком роботи семінару візітівку початкової ланки закладу ЗОШ №22 «Організаційно-педагогічні умови формування і розвитку основних компетентностей особистості в початковій школі».

Запис опубліковано в розділі Педагогічне життя. Bookmark the permalink.