Семінар-практикум вчителів християнської етики

18 жовтня у ЗОШ № 22 м. Рівного відбувся семінар учителів християнської етики міста. Присутні ознайомилися із формами, методами, прийомами роботи на уроках християнської етики, які сприяють успішному формуванню життєвої компетентності школярів та прищепленню ціннісного ставлення до сім’ї, віри, Батьківщини.
Тепла атмосфера, яку вдалося створити допомогла розгорнути конструктивний діалог з фахових питань, у якому брали участь і вчителі, і учні.
Учитель — методист світової літератури та християнської етики Захарченко Н.С. продемонструвала цілісну систему роботи з формування у дітей життєвої компетентності. Її вихованці – учні 11-Б та 11-А класів запропонували переглянути усний журнал, присвячений історії свята Покрови. Переконливим був і фрагмент уроку «Будуємо храм душі» за твором «Дамаскин» сербського постмодерніста Милорада Павича, на якому світова література тісно переплелася з християнською етикою.
Не залишила байдужою аудиторію і презентація методичного посібника Захарченко Н.С. «Морально-етичний сенс процесу формування життєвої компетентності школярів категоріями християнської етики». Коли ж старшокласники ілюстрували ігрові форми і прийоми роботи, які доцільно використовувати на занятті факультативу «Основи християнської етики», осторонь не залишився ніхто з гостей, навіть методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Будько Н.В., яка курує предмет «християнська етика». Ефект інтерактивного спілкування максимально пожвавив формат семінару. Як, власне, і чудові есе на християнську тематику, які стали справжнім монологом – сповіддю душі, а також чудові поезії і талановите виконання пісень.
Молодці діти!
Так тримати!
Дорогі наші:

• Куляша Марійка (11-А);
  • Віюк Анастасія (11-А);
  • Данилюк Ольга (11-А);
  • Качановська Катерина (8-А);
  • Демчук Юліана (11-Б);
  • Попова Олена (11-Б);
  • Білоус Юлія (11-Б);
  • Тихонюк Катерина (11-Б);
  • Карманович Вадим (11-А);
  • Тришкалюк Еліна (11-А);
  • Смоляр Олена ( 11-Б);
  • Кучер Олена ( 11-Б);

Ви – наша гордість, інтелектуальна і творча еліта школи № 22!

Запис опубліковано в розділі Педагогічне життя. Bookmark the permalink.