Солов’їне шоу

21 лютого до Міжнародного Дня рідної мови члени комісії культури та відпочинку провели для учнів 9-В класу освітньо-розважальну програму «Солов’їне шоу», розроблену на основі розважально-освітнього телевізійного проєкту. Три команди шанувальників рідного слова «Диво калинове», «Гурт мовознавців» та «Українські солов’ї» відчайдушно змагалися за звання кращих знавців української мови. Безліч цікавих завдань були виконані учнями: пояснювали значення фразеологізмів, вживання наголосів у словах, обирали правильний варіант складних мовленнєвих конструкцій та інше.