Створюємо символи безпеки

19 квітня 2024 року здобувачі освіти 3-Б класу (класний керівник Александрук Тамара Іванівна) взяли участь у майстер-класі з декорування імбирного печива, проведений рівненською майстринею Світланою Руденко. Захід був приурочений відкриттю у нашому ліцеї класу безпеки, в якому навчатимуть школярів правилам пожежної, мінної безпеки, дорожнього руху, цивільного захисту, а також основам надання домедичної допомоги. Тому учні на своїх тістечках зображували вогонь, світлофор та інші дорожні знаки. Ці символічні «шедеври» діти подарували гостям, які завітали на свято відкриття ювілейного, сотого безпекового простору.