Стильна торба

Якщо маєте стильну екологічну торбу, для чого Вам поліетиленовий пакет!? З метою привертання уваги учнів закладів освіти до необхідності збереження природних ресурсів та енергії задля збереження клімату через використання екологічних торб та формування екологічного стилю життя у Рівненському Палаці дітей та молоді відбувся конкурс екологічних торб «Стильна торба» у рамках проекту «Освіта для збереження клімату».
У конкурсі взяли участь 18 загальноосвітніх навчальних закладів й 77 торб. Серед розмаїтих бавовняних, шовкових та лляних торб, оздоблених вишивкою, аплікаціями, мереживом були і торби учнів ЗОШ№22. Екологічні торби для нот, матеріалів для рукоділля, для лікарських трав, для новорічних подарунків – ось альтернатива поліетиленовому пакету.
Учнівський комітет «ТЕМП» та адміністрація школи вітає переможців конкурсу:
І місце: Німой Денис (1-Д клас), Малухіна Софія (2-А клас), Черепович Назар (3-А клас)
ІІ місце – Кухар Дмитро (1-Д клас), Свиридюк Марк (2-Г клас)
ІІІ місце – Галайчук Анна ( 2-А клас ), Нечипорук Дарина (3-А клас), Миронець Анна (3-А клас), Санжаревський Ілля (4-Б клас), Бобешко Олена (6-А клас), Міськова Аліна ( 3-Б клас)

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.