Традиції та звичаї Різдвяних свят в Україні

29 грудня напередодні різдвяних канікул Бегаль Людмила Петрівна та учні 5-В класу провели виховну годину «Традиції та звичаї Різдвяних свят в Україні». Її мета: виховувати повагу та бережливе ставлення до традицій та звичаїв українського народу. Учні підготували цікаві розповіді, вірші про цикл зимових свят та народні прикмети, пов’язані з ними. Яскравим доповненням до цього стали колядки та щедрівки у виконанні учасників шкільного гурту «Різдвяне диво». Діти готувалися до заходу з особливою старанністю, тому що у них був присутній гість – однокласник Максимович Владислав, який через хворобу не може відвідувати школу, а займається вдома.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.