Україна – європейська країна

Традиційно, перший у навчальному році урок присвячений нашій державі, Темою уроку у початковій школі було обрано «Україна на карті Європи». Учні поглибили знання про нашу державу — Україну, її розташування на карті Європи. Такі уроки формують ціннісне ставлення особистості до держави, суспільства, мови та виховують любов до Батьківщини.
Тематика першого уроку 6-Б класу (класний керівник Петрова О.В.) є актуальною для кожного з нас – «Україна – європейська країна». Учні пригадали здобутки і досягнення свого народу та європейських народів, ознайомились з історією створення та символікою ЄС, а також висловили свої думки стосовно того, чи можна Україну вважати європейською державою. На підсумковому етапі уроку учні склали побажання «Я бажаю своїй країні..».
У дусі патріотизму, національної гордості та подальшої інтеграції України в ЄС пройшов урок в учнів 11-Б класу (класний керівник Тарасюк Л.В.), а крім того вони зустрілися з офіцером міського відділу поліції ГУНГ Шевчук Тетяною Юріївною.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.