22 січня 2015 року вчитель 4-А класу Туз Т. В. провела виховну годину «Україна – єдина Соборна держава», присвячену Дню Соборності України для учнів 3-4 класів. На цей захід Тетяна Володимирівна запросила своїх колишніх учнів, а тепер воїнів АТО, Федора Нікітіна та Володимира Гетьмана.
Учитель розповіла дітям про те, як у цей день 1919 року на майдані Св. Софії в Києві було проголошено Злуку всіх українських земель в одну Соборну Українську Державу. Це свято показує, що усі ми – діти однієї великої України і бажаємо жити в єдиній країні.
Запрошені гості поділилися своїми враженнями від перебування у зоні бойових дій на Сході країни та про жахіття війни. Вони подякували за підтримку та допомогу, за листи та дитячі малюнки. Хлопці запевнили, що будуть робити все для того аби вигнати ворога з рідної землі, щоб Україна була єдиною та мир знову прийшов у наші домівки.
- Про ліцей
- Історія закладу
- Гордість школи
- Учнівський комітет
- Методична робота
- Протидія булінгу
- Цивільний захист та безпека життєдіяльності
- НМТ-2026
- Безпека в Інтернеті
- Психологічна служба
- Шкільний громадський бюджет
- Шкільна бібліотека
- Гуртки у ліцеї
- Віртуальна бібліотека
- Дистанційне навчання
- Харчування
- Оздоровлення
- Фотогалерея
- Контакти
Новини
