Успішна школа через ефективне самоврядування

Команда Рівненського ліцею №22 у складі лідерів учнівського самоврядування Шекель Валерії, Віскунця Андрія, Чирко Вікторії і педагогів Мухи Ольги та Степанова Назара стали учасниками проєкту «Успішна школа через ефективне самоврядування». Всі заходи реалізуються МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» у рамках програми «Мріємо та діємо» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
«Мріємо та діємо» — це 5-ти річна програма, спрямована на підтримку молоді в Україні, розвиток лідерства на демократичних засадах. Тренінг в рамках проєкту “Успішна школа через ефективне самоврядування” в Рівному відвідали майже 200 учасників та учасниць! Це 36 активних команд з рівненських шкіл, які прагнуть вдосконалювати свої навчальні заклади та впроваджувати нові проєкти.