Увага! Увага! Прийом майбутніх першокласників!!!

Шановні батьки! З 01 квітня 2020 року розпочинає свою роботу консультативний пункт з питання прийому заяв про зарахування дітей до 1 класу.
Години роботи: щоденно (крім вихідних) 14.00-16.00 год.

Для реєстрації та зарахування потрібні такі документи:
1. Заява батьків.
2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання пред’являється оригінал).
3. Оригінал медичної довідки №086.
4. Копія карти щеплень (завірена).

При наявності необхідних документів першочергове право на зарахування (до 31 травня 2020р.) мають діти, які:
1) проживають на території обслуговування закладу освіти (підтвердити відповідним документом);
2) є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
3) є дітьми працівників цього закладу освіти.

Діти, які не проживають на території обслуговування закладу, але мають бажання здобувати освіту у даному закладі, зараховуються на вільні місця за результатами жеребкування до 15.06.2020р.
Адміністрація

Запис опубліковано в розділі Батькам, Інформація для всіх. Bookmark the permalink.