У нас в гостях шкільна поліція

Бесіди і зустрічі учнів із правоохоронцями є традиційними формами превентивної роботи у ЗОШ№22. Офіцери шкільної поліції — Олеся Борейко та Іванна Бояківська на прикладах роз’яснюють учням школи, які дії і вчинки носять протиправний характер, підстави та особливості кримінальної і адміністративної відповідальності неповнолітніх, обговорюють різновиди булінгу, дії у ситуації булінгу та правила уникнення булінгу у дитячому колективі. Також від них учні дізналися про інтернет-булінг та отримали вичерпні відповіді на свої запитання, а їх у дітей завжди багато.
Такі зустрічі з офіцерами поліції є дуже корисними для учнів будь якого віку, вони дають можливість дітям глибше зрозуміти небезпечність протиправної поведінки, адже головна мета роботи шкільних поліцейських – запобігти злочинам.