Янголи в небі

В Рівненському ліцеї № 22 вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Сьогодні наша країна робить все можливе для того, щоб зберегти дітей та захистити їх права, попри агресію російської федерації, адже діти – це майбутнє нації.
Тож, з нагоди відзначення Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в ліцеї пройшли тематичні заходи.
Зокрема, для здобувачів освіти 1-11 класів провели виховні години «Діти – янголи», де говорили про цінність і безпеку життя, віру та про що варто завжди пам’ятати.
У бібліотеці ліцею пройшов захід вшанування пам’яті загиблих дітей «Янголи в небі».
Відбулася акція пам’яті «Втрачене дитинство», під час якої вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок агресії росії.
Ми обіцяємо ніколи не забувати про них, пам’ятати їх веселими, щасливими і безтурботними. Адже саме такими й повинні бути діти.