Я проти насильства

З метою розпізнавання ситуації булінгу в освітньому середовищі 20 жовтня у 8-В та 9-Б класах бібліотекар школи Казмірчук О.М. провела урок протидії поширення булінгу серед учасників освітнього процесу «Я проти насильства». Що таке булінг? Хто найчастіше стає жертвою? Які існують форми шкільного булінгу? Ці та інші питання протягом уроку піднімалися бібліотекарем. Діти з цікавістю переглянули фільм «Булінг. Як йому протистояти», взяли участь у грі «Міф чи реальність», заповнили анкети та переглянули відеоогляд підліткової літератури, в якій висвітлено цькування в середовищі однолітків, знущання через зовнішність, чи характер.