Іван Франко – Мойсей мого стражденного народу

30 січня учні 8-11 класів ЗОШ №22 відвідали літературну світлицю, щоб відзначити 160 річницю з Дня народження Івана Франка.
Іван Якович Франко – це безмежна країна. Є в ній місцевості й дороги, добре знані кожному з уроків української літератури. Але є околиці, у які спробували зазирнути гості світлиці, подорожуючи разом із героями його творів, щоб глибше зрозуміти неповторний світ Франка.
Ми більше знаємо Івана Яковича, як поета боротьби, але учні 10-Б та 9-Б класів відкрили його для нас, як поета – лірика, прочитавши ніжні, тремтливі поезії про кохання. Глядачів вразила акторська майстерність Чурсіна Вадима, Шевчука Назара та Гая Іллі у виконанні уривку з повісті «Захар Беркут». Захопив усіх учень 4-В класу Зінчук Ілля, який зіграв роль малого Івана Франка. Прекрасним доповненням до поезій та прозових творів стали пісні на вірші Франка «Чого являєшся мені» у виконанні Качановської Катерини та Гнівошевського Владислава та «Човен», яку виконали учні 5-Г та 9-А класу.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.