З метою виховання любові і пошани до державної символіки у Рівненському ліцеї № 22 бібліотекарями закладу було проведено бібліотечну годину «Історія виникнення українського герба». Шанобливе ставлення до державних символів, виховання патріотичних почуттів є крихітною, але дуже важливою сходинкою в закладенні духовних основ державності. Учні 4-Г класу переглянули відеоролик «Державний герб України», в якому розповідається про давню та величну історію нашої святині та її сучасність, подивились навчально-пізнавальну презентацію «Моя Батьківщина» про державні та народні символи України.
Бібліотекар Казмірчук О.М. ознайомила дітей з книгами, за допомогою яких можна розширити свої знання з історії, географії, культури, звичаїв та традицій України.
В практичній частині заходу здобувачі освіти спробували власноруч намалювати зображення українського герба у вигляді тризуба, використовуючи відео «Як малювати герб України».
- Про ліцей
- Історія закладу
- Гордість школи
- Учнівський комітет
- Методична робота
- Протидія булінгу
- Цивільний захист та безпека життєдіяльності
- НМТ-2026
- Безпека в Інтернеті
- Психологічна служба
- Шкільний громадський бюджет
- Шкільна бібліотека
- Гуртки у ліцеї
- Віртуальна бібліотека
- Дистанційне навчання
- Харчування
- Оздоровлення
- Фотогалерея
- Контакти
Новини
