16 днів проти насильства

В Україні з 25 листопада розпочалася Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” — проти гендерно зумовленого насильства, проти насильства щодо жінок тощо. Про те, що насильство не потрібно замовчувати, що потрібно звертатися за допомогою до поліції, до соцслужб, отримувати допомогу йшла мова під час правового десанту членів Парламенту дітей міста. Під час зустрічі 30 листопада з учнями нашого ліцею Коренчук Діана — учениця РЛ «Лідер», Маліщук Арсен – учень РЛ «Лідер», Булак Владислав – РЛ «Лідер», Шевченко Софія – учениця РЛ «Український» вели мову про права та обов`язки дітей у сім`ї та суспільстві, про норми поведінки, що будь-яке насильство над дитиною переслідуються законом. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність.