Day 8. Childhood. Language unit “Shiny Sharks”

Натанцювавшись досхочу під улюблену музику, наші вихованці відправилися до справжнього планетарію, який розташувався в актовій залі школи. Діти захоплено переглядали науково-фантастичний фільм та збуджено обговорювали те нове, про що дізналися.
Неочікувано захоплюючою виявилася гра “True or Try” («Правда або дія»). Спочатку сором’язливо, а потім все впевненіше та зі сміхом, вони відповідали на каверзні особисті запитання та виконували незвичні, іноді досить складні дії.
Якщо ми не їдемо до Леголенду, то влаштуймо його собі самі! Улюблене заняття – складання Lego! Замки і космодроми, піратські кораблі та палац принцеси – все під силу нашим дітям. Розвиваємо уяву, фантазію та посидючість.
Гра “Sweet Answer” сприяла повторенню вивченого в п’ятому класі та поласувати солодощами за правильну відповідь.

Запис опубліковано в розділі Табір. Bookmark the permalink.