Home Reading.Sport

Згідно графіку проведення відкритих уроків вчителів що атестуються, Рибічук І.М., (вчитель англійської мови) представила відкритий урок у 7-Б класі за темою «Home Reading.Sport» з використанням елементів QUEST(у).
Метою уроку було засвоїти лексичні одиниці і навчитись користуватись ними у мові.
Найяскравіші етапи уроку:
— Квест. Гра, яка розвиває аналітичне і критичне мислення. Завдання складалися з 3-ох етапів. На кожному, за ключами-підказками, діти шукали у класі приховане завдання і відгадували відповіді за картинками.
— Ситуативне моделювання в уроці (сценка за прочитаним) внесло веселий момент не лише у дітей, а також у присутніх на уроці вчителів.
— Відеосюжет, приготований у вигляді діалогу старшокласниками школи, допоміг школярам зрозуміти, як спорт може гідно представляти Україну в світі.
— При груповому навчанні дітям вдалося не лише повторити слова, а й дібрати прикметники, які характеризують героїв
Вітаємо 7-б з «бойовим хрещенням», адже це їх перший відкритий урок у середній школі!