Language unit “Busy Bees” Day 6.

Day 6. Intellect. День 6. Інтелект (05.06.2018)
Today language unit could express their feelings with the help of the project “Feeling and Emotions”. Діти виражали свої почуття під час виконання проекту «Почуття та емоції».
Our children repeated many tongue twisters. They tried to read and say as fast as possible. Було весело читати і повторювати скоромовки.
Then kids were spies when they played logical game “A Secret Message”. Пізніше школярі стали шпигунами і розгадували логічну гру «Секретне повідомлення».
After dinner schoolchildren made Ninja squishy balls and played with them. Після обіду діти виготовляли м’які м’ячі «анти-стрес» та грались ними.