Language unit “Shiny Sharks”

Останній тиждень у таборі для наших вихованців був насиченим різними подіями та активностями.
Діти брали участь у Еко-квесті “Mosaics”, придумувати та створювали картини з природних матеріалів. Проєкт “Food” примусив задуматися, що таке здорове харчування.
Перемогою нашого загону закінчилися для нас і загальнотабірні перегони “Солодке дерево”.
Після перегляду фільму про Лондон діти виготовляли британські прапорці Union Jack у техніці оригамі та змагалися у вікторини “Nationalities”.
Також на згадку про табір у наших “Shiny Sharks” лишилися спінери та закладки, виготовлені власноруч.
Особливо запам’ятається і майстер — клас з танців та пазл-квест “Our school” в останній день табору.
Діти поділилися своїми мріями, планами та побажаннями на літні канікули та попрощатися зі школою до вересня.

Запис опубліковано в розділі Табір. Bookmark the permalink.