Схилімо голови в скорботі

80 років тому наш народ пережив катастрофу, яка могла зупинити життя всієї нації. Мало знайдеться не лише в історії України, а й в історії світу таких жахливих трагедій, як Голодомор 1932-33 років. Рана, в серцях українців не загоюється й досі. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб і все, чим можна було підтримувати життя.
З метою поглиблення знань учнів про роки Голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, виховання поваги до історичного минулого народу, який вистояв і проніс свої традиції через тяжкі випробування, в ЗОШ №22 був проведений вечір-реквієм «Схилімо голови в скорботі», під час якого учні вшанували пам’ять усіх, хто страждав і помер у страшних муках.
Історичну правду свого народу, якою б трагічною вона не була треба знати, пам’ять про Голодомор має бути вічною.