Центральній дитячій бібліотеці — 40

Нещодавно Центральна дитяча бібліотека, що на вулиці Гагаріна, відмічала свій поважний ювілей – 40 років з дня, коли вперше відкрилися двері для читачів.
З того часу багато що змінилося: і кількість книжок, що є у фонді бібліотеки, газет, журналів і відділи і, звичайно, сам читач. Маленькі читачі стали вимогливішими і вибагливішими. Не змінилися лише бібліотекарі. Вони такі ж привітні, раді кожній зустрічі зі своїми читачами, готові знайти потрібну книгу, літературу, матеріал тощо.
У день святкування ювілею до бібліотеки прийшли її колишні працівники, перші відвідувачі, теперішні читачі. Завітали і учні 3-4 класів школи №22. Вони підготували вітання і слова подяки бібліотекарям за їх щоденну клопітку роботу, цікаві уроки, конкурси, свята, вікторини, зустрічі з новими книгами.
У свою чергу директор ЦБС м. Рівного Гупалюк В.О. вручила класоводам «Подяку» за співпрацю з Центральною дитячою бібліотекою у вихованні дітей на національних традиціях та звичаях українського народу.

One Response to Центральній дитячій бібліотеці — 40