Пасіка мистецтва у таборі «Веселий вулик»

18 червня день у «Веселому вулику» розпочався традиційно з бадьорої ранкової руханки. Смачно поснідавши, вихованці табору вирушили ближче знайомитись з нашим містом. Споглядаючи пам’ятники відомим діячам та архітектуру, добрели до драматичного театру, де актори потішили дітей цікавою, захоплюючою виставою «Білосніжка та сім гномів». Гарне музичне оформлення, спів Білосніжки, неперевершена гра Королеви (Ніни Ніколаєвої-Годунок) подарували дітям позитив та приємні емоції. А від запальних танців та співів гномів були у захваті і діти, і дорослі.
Спілкування з мистецтвом продовжилося після повернення до табору: пісні, танці, шедеври, створені з допомогою пензлів та фарб запросили таборян у світ краси та гармонії.

Запис опубліковано в розділі Табір. Bookmark the permalink.