Діти України за мир

Щороку 21 вересня люди у всіх куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. У час, коли над українськими містами та селами літають ворожі ракети, які несуть смерть, учні нашого ліцею аби показати наскільки важливим є мир, свобода, добро і повага взяли участь у акції «Діти України за мир». Також бібліотекарем ліцею Казмірчук О.М. було проведено вікторину «В Україну летить голуб миру» та оформлено книжкову виставку «Хай усміхаються діти».
Ми віримо — Україна вистоїть! У неї є найкраща у світі Армія – ЗСУ, найкращі у світі Громадяни, які все роблять для Перемоги, і найкращі у світі Діти, які мають непохитну позицію – безмежне прагнення до неминучої перемоги.