Освітянська родина ліцею №22. Допомагаємо — перемагаємо

20 вересня у Рівненському ліцеї №22 відбувся благодійний ярмарок «Освітянська родина ліцею №22: допомагаємо-перемагаємо». Благодійні ярмарки у школі відбуваються впродовж багатьох років. Тут продали чимало солодощів, оздоблених в патріотичній тематиці українських сувенірів та традиційних народних іграшок. Тішить, що освітянська родина нашого ліцею — батьки, вчителі та учні — продовжує допомагати нашим воїнам, об’єднавши зусилля, і спрямовує їх на таку чудову справу. Наші захисники та захисниці борються за Україну на фронті, а ми повинні не забувати про важливість боротьби та підтримки в тилу. Бо кожен з нас — це зараз боєць на своєму фронті. Адміністрація школи та учнівський комітет «ТЕМП» щиро дякує всім небайдужим за те, що підтримали ідею організації ярмарку та долучилися до нього!
В єдності наша сила!