Здорове харчування у ваших руках

Здорове харчування – це не тільки хороше самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя. 15 квітня учні 8-А класу (класний керівник Муха Ольга Олександрівна) взяли участь у грі-квесті «Здорове харчування в ваших руках», який для них підготувала пані Олена — бібліотекар РОУНБ. Під час квесту учні, виконуючи запропоновані завдання та відповідаючи на питання, здобули нові знання про знайомі продукти, дізналися багато цікавого про себе і своє тіло, а особливо, про ті можливості, які дають корисні продукти харчування.
Команди виконували завдання за вирішення яких здобували частинки пазлу, а склавши його отримали «тарілку здоров’я». А призом для здобувачів освіти був відеоролик «Що ти знаєш про вітаміни».
Бережімо себе і харчуймося правильно!