Бути здоровим – вимога часу. 7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я. Напередодні свята учасники гуртка «Театральне мистецтво» Рівненського ліцею №22 спільно із комісією охорони здоров’я та спорту «Ми обираємо здоров’я» запросили учнів 2-3 класів на виставу «Фізкультура для Баби-Яги». Юні театрали своєю преконливою грою запевнили глядачів, що рух і здоров`я взаємопов`язані, а систематичні заняття фізичними вправами корисні для розвитку організму.
- Про ліцей
- Історія закладу
- Гордість школи
- Учнівський комітет
- Методична робота
- Протидія булінгу
- Цивільний захист та безпека життєдіяльності
- НМТ-2026
- Безпека в Інтернеті
- Психологічна служба
- Шкільний громадський бюджет
- Шкільна бібліотека
- Гуртки у ліцеї
- Віртуальна бібліотека
- Дистанційне навчання
- Харчування
- Оздоровлення
- Фотогалерея
- Контакти
Новини
