Країна дитячих мрій

1 вересня радо відчинила свої двері «Країна дитячих мрій» ЗОШ№22 — країна доброти, сміху, радості, з мріями казковими та феєричними пригодами. На своє перше шкільне свято під рушниками-оберегами, прийшли 138 першокласників, і для них 1 вересня 2018 року почався новий відлік часу у Новій українській школі. За традицією учні вітали їх хлібом — сіллю, подарунками та піснями. А ще учні 11-х класів підготували для малечі сюрприз – спільний флеш-моб одинадцятикласників та першачків.
Вже багато років існує добрий шкільний звичай — розпочинати новий навчальний рік дзвоником, який дають учень 11 класу і учениця 1 класу. А цьогоріч, у Новій українській школі пролунала чарівна мелодія шкільного дзвінка і від батьків першокласників. Після їх благословення на щасливу учнівську дорогу, маленькі ангели-охоронці провели наймолодших школярів до кабінетів.

Заступник директора з виховної роботи З.Й.Романчук

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.