Надзвичайна зустріч у бібліотеці

7 вересня учні 3-А класу ЗОШ № 22 (кл.керівник Лук’янчук Т.В.) у Центральній дитячій бібліотеці зустрілися з відомою рівненською письменницею, автором оригінальних книг — Оленою Медведєвою.
Діти дізнались про вишиті та рукотворні книги, виконані у різноманітних техніках, серед них: бурштинова, мереживна, вербова, різьблена, бісерна, в’язана, солом’яна. У колекції майстрині є також книга – будинок, праска-казка, книга-криниця та книга-вітряк.
Під час заходу Олена Медведєва читала дітям казки, написані її сином. Учні залюбки грали з письменницею в ігри, а переможець отримав книгу у подарунок, підписану автором.