Країна спогадів і мрій

15 червня особливий для дев’ятикласників Рівненського ліцею №22 день – вручення першого у їхньому житті документу про освіту– свідоцтва про базову середню освіту. З нагоди цього в актовій залі відбулося особливе свято, що лежить на межі дитинства та дорослого життя, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність.
Щирі слова вдячності своїм наставникам за любов і турботу лунали з дитячих вуст сьогодні. Учні ділилися спогадами про те, як жилося їм усі ці дев’ять років у стінах рідної школи. Сльози і щем у серці викликав виступ загону «Волонтер» учнів 9-Б класу. А особливу подяку ліцеїсти висловили нашим захисникам, які роблять усе для того, аби ми могли спокійно проводити це свято. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять нашого випускника Нікітіна Богдана, який поклав своє життя, щоб ми жили у мирній квітучій Україні.