Успішна школа через ефективне самоврядування

У Рівненському ліцеї № 22 в рамках реалізації освітньої програми «Успішна школа через ефективне самоврядування» за підтримки Інституту соціальних ініціатив та Агентства США з міжнародного розвитку USAID завершилася реалізація проєкту «Лаунж-зона активного відпочинку». Команда авторів проєкту: Шекель Валерія Володимирівна, Чирко Вікторія Анатоліївна, Віскунець Андрій Олександрович, Муха Ольга Олександрівна, Степанов Назар Анатолійович. Тематика проєкту: створення зони відпочинку у рекреації навчального закладу. Мета і цілі проєкту: осучаснення інтер’єру шкільної рекреації 2 поверху. Закупити: дитячі яскраві пуфи, столи, настільні розвиваючі ігри, дитячу літературу, полички для книг.
В ході реалізації проекту «Лаунж-зона активного відпочинку» відбулася загальноліцейна акція «Свідомі», яка передбачала збір макулатури, до якої долучилися ліцеїсти, їх батьки та вчителі. Загалом спільними зусиллями зібрано 2 тонни макулатури, що дало змогу отримати додаткові кошти для реалізації проєкту. Ліцеїсти охоче брали участь у акції. Це свідчить про небайдужість здобувачів освіти до свого навчального закладу, а також до майбутнього.