Кіборги! Любимо та пам’ятаємо героїв!

Кіборгами українців прозвали так звані сепаратисти, які були шоковані, що звичайні люди могли з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року так стійко боронити будови аеропорту. В обороні цього об’єкта брали участь не тільки воїни, але і медики та волонтери, що надавали допомогу та підтримку українським бійцям. 17 січня 2022 року в ЗОШ№22 відзначили Всеукраїнський День пам’яті героїв — воїнів «кіборгів» та вшанували пам’ять усіх, хто стояв за Україну в ті дні. З метою військово-патріотичного виховання, вшанування подвигу військовослужбовців, добровольців та волонтерів, які обороняли Донецький аеропорт від російського агресора були проведені національно-патріотичні інформаційно-просвітницькіі заходи: уроки патріотичного виховання «Україні – слава, а героям – честь», «Будувати Україну треба так, як обороняли Донецький аеропорт», учні 8-11 класів переглянули фільм «Кіборги». Бібліотекарями школи було організовано книжкову виставку «Героям слава – вписано в серцях».
Члени учнівського самоврядування разом із вчителем образотворчого мистецтва Глущенко Ю.Д. організували конкурс малюнків «Кіборг – велич українського війська». Учнівський комітет «ТЕМП» вітає переможців:
Солованюк Софія – 5-В клас

Попов Даніель – 5-А клас
Рожик Вікторія – 7-Б клас
Жадан Наталія – 7-В клас
Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну»!