На Шевченкові іменини

Кобзарю!
Знов до тебе я приходжу,
Бо ти для мене совість і закон.
Л.Костенко

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щоразу новим. 7 березня напередодні Дня народження митця у ЗОШ№22 відбулося свято «На Шевченкові іменини», підготовлене членами інформаційної комісії та комісії культури та відпочинку для учнів 6-7 класів.
Учасники заходу продемонстрували свою любов до поетичної та мистецької творчості Шевченка, презентували глядачам інсценізацію повісті С.Васильченка «В бур’янах».
Активними були і глядачі: розгадували кросворд, через гру «Так, чи ні» поглибили знання про життєвий і творчий шлях Шевченка, цікавими були відповіді на питання «З якого вірша поетичні рядки?». Також учні створили Кобзареву абетку.
Великий Кобзар залишив нам у спадок неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Як весна оновлює природу, так само і поезія Великого Кобзаря оновлює наші душі, закликає бути чесними, щиро любити свій народ і свою Україну.