Особисті сторінки з життя Тараса Шевченка

Твори Шевченка – це насамперед поетові роздуми, думи, мрії, сподівання про долю свого народу і поневоленої України. Але водночас – це і його невимовний душевний біль, крах надій, трагедія серця, коли Кобзар говорить не лише про тяжке буття рідної землі, а й про особисте, потаємне, хвилююче для самого себе як звичайної людини, в житті якої присутня жінка – мати, сестра, кохана, друг, порадник. «Особисті сторінки з життя Тараса Шевченка» — під такою назвою відбулася літературно — музична композиція у ЗОШ№22 6 березня, яку підготували артисти Рівненської обласної філармонії. Учні були зача¬ровані май¬стер-ністю виконання пісень на слова Кобзаря Анастасією Янцур, заслужених артистів України Іриною Криворученко, Леонідом Репетою, Миколою Швидківим. А розповіді ведучого Дмитра Давидчука про бо¬лі та страж-дання, ко¬ха¬ння та осо¬би¬сті тра¬ге¬дії про¬буд¬жу¬ва¬ли у сер¬цях школярів спів¬чуття до сер¬деч¬них страж¬дань пое¬та.
Доля не шкодувала Тарасу страждань, але й не пожаліла втіх. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому посмертно – невмирущу славу і всерозквітаючу радість. Отаким є, був і завжди буде для нас, українців, Тарас Шевченко!