Пасіка талантів у Веселому вулику»

Талант- це здібності природні,
Обдарування, справжній хист.
Хоч ти не бачиш їх сьогодні,
Бо ще малий на вік і зріст,
Та є в тобі обдарування,
Вони у кожного з нас є.
Лише потрібне намагання
Знайти в душі своїй своє.
14 червня під впливом «Євро – 2020» з футболу у «Веселому вулику», примірявши новеньку яскраву форму, найменші бджілки вийшли на зелене поле, щоб у веселому змаганні відшукати талановитих голкіперів та воротарів.
Далі діти гарно повеселилися разом з героями цікавої казочки «Чому жаби так весело кумкають» від артистів обласної філармонії. Діти весело «кумкали» і підтанцьовували від захоплення. Надихнувшись виступом професійних артистів, наші маленькі бджілки із задоволенням презентували свої вміння на конкурсі «Таланти нашого табору». Весело співали, завзято танцювали гуртом і поодинці, читали поезії відомих українських авторів та свої власні, веселили театралізованими гуморесками, презентували персональні виставки картин, майстерно вправлялися з нунчаками та грали на музичних інструментах.
Ми переконалися – «Веселий вулик» має таланти!!!

Запис опубліковано в розділі Табір. Bookmark the permalink.