Language unit “Shiny Sharks”

Day 5. First Aid. Перша допомога
День 5 у «Вулику» розпочався незвичайною для наших вихованців розвагою. Вчитель англійської мови Назар Степанов ознайомив усіх з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях та показав найпростіші методи надання першої домедичної допомоги. А потім діти змогли застосувати набуті знання у грі-квесті «Авіакатастрофа».
Місто спить – прокидається «Мафія». Із захватом діти грали у «Мафію», командно-психологічну рольову гру з детективним сюжетом, моделювали боротьбу між злочинцями та законослухняними мешканцями.
Вікторина «Вгадай біблійну історію за ілюстрацією» теж сподобалася нашим дітям. Розфарбувати картинку, обдумати сюжет, згадати притчу – вони швидко справилися з завданнями, і найактивніші учасники отримали дипломи.
Насичені інтелектуальними розвагами день завершили танцями. Готуємося до конкурсу «Наші таланти». Наші, безперечно, найталановитіші!

Запис опубліковано в розділі Табір. Bookmark the permalink.