Ми – майбутні захисники України

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Пресвятої Богородиці, друге – День українського козацтва, а з 2014 року ще й День захисника України. Також цього дня традиційно відзначають і річницю створення (у 1942 році) Української повстанської армії (УПА). З метою виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних знань у ЗОШ№22 був проведений конкурс малюнків «Ми – майбутні захисники України».
Учнівський комітет «ТЕМП» вітає переможців:
І місце – Шандрігон Дарина – 7-Г клас
Сасько Валерія —