Я дитина і маю право

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. З цієї нагоди в нашій школі бібліотекарем Казмірчук О.М. були проведені бесіди та години спілкування на теми: «Я дитина і маю право» (3-В клас, 4-Д клас), «Мої права і обов’язки» (6-В клас). Учні ознайомились із правами та обов’язками, які мають діти у нашій державі згідно з Конвенцією ООН про права дитини, переглянули відеоролики «Права у мультиках», «Всі діти рівні у своїх правах», і послухали казку на правову тематику. З цієї казки діти зробили висновок: спочатку виконуй обов’язки, а потім кажи про права. І тоді у нас все буде гаразд.