Все починається з мами

6 березня у 2-Д класі ЗОШ№22 відбулася, за участі мам та бабусь учнів, година спілкування «Все починається з мами».Слово «мама» для кожного українця уособлює три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну. Українська мати здавна символізує берегиню роду, культурних цінностей, традицій та звичаїв, хранительку родинного тепла і затишку, краси і гармонії.
Діти «створили» портрет мами в промінні сонця, дізналися про матір в нелегких випробувань для української землі (війни, голодомор), доповнили народні прислів’я та подарували пісні.
Хлопчики та дівчатка подякували матерям за ласку, недоспані ночі, молитви, за терпіння, витримку, мудрість, любов.
Учні побажали мамам та бабусям щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра. Нехай Матір Божа оберігає Україну та українські родини.

Класний керівник 2-Д класу Таранюк М.С.