Проект «Освіта для збереження клімату»

Зміна клімату в наш час є екологічною проблемою глобального масштабу. У її вирішенні необхідно об’єднати зусилля усієї світової спільноти. Хто як не ми, учні 22 школи ,мають бути активними учасниками процесів, які свідомо мають зменшити свій вплив на клімат і стати його активними захисниками. У зв’язку з цим наша школа бере участь у довгостроковому проекті «Освіта для збереження клімату», де беруть участь не лише учні та вчителі школи, а й технічний персонал школи. У зв’язку з цим було зібрано більше 20 мішків опалого листя для компостування. Діти, учасники робочої групи, проходять навчання у Екологічному центрі ПДМ. У рамках цього проекту беруть участь також інші учні школи, а саме: конкурсі есе «Зміна клімату може змінити моє життя», конкурсі плакатів «Дій за клімат» та конкурсі малюнку «Яскравий світ коралових рифів».