Врятуємо життя разом

17 грудня на майдані Незалежності відбувся щорічний новорічно-різдвяний шкільний благодійний ярмарок, і учні ЗОШ№22 теж були його учасниками. Для цього діти підготували новорічні композиції, різдвяні віночки, різноманітні ялинки та ялинкові прикраси.
Цьогоріч на ярмарку була зібрана рекордна сума — 310 489 грн! Школярі самі вирішили як її розділити, в залежності від складності діагнозу і ситуації хворих дітей:
— 100 000 піде на лікування Софійки Соловей
— по 68 500 для Михайлика Бондаренка (НВК №12) та Анастасії Андрощук (випускниця ЗОШ №3)
— по 36 500 на підтримку Володимира Дворянського (НВК №19) та Олексія Савчука (ЗОШ №8)

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Конкурси. Bookmark the permalink.